Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Polska to Ja, Polska to My !

Ocena 0/5
Uczniowie tańczą polski taniec narodowy
Uczniowie tańczą polski taniec narodowy

 

17 listopada klasa 3A i 3B zaprezentowały przez swoimi rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi ze Zgierskiego Centrum Seniora wyjątkowy występ. Występ, który upamiętniał ważne dla Polaków wydarzenia z 11 listopada 1918 r. czyli odzyskanie niepodległości przez Polskę.

 

Przygotowane wiersze, pieśni patriotyczne czy tańce wzruszyły każdego odbiorcę. Dowodem były ciepłe słowa płynące z ust Dyrekcji, Rodziców i zaproszonych gości.

 

Serdecznie dziękujemy !!!

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności