Polska to Ja, Polska to My !
17 listopada klasa 3A i 3B zaprezentowały przez swoimi rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi ze Zgierskiego Centrum Seniora wyjątkowy występ. Występ, który upamiętniał ważne dla Polaków wydarzenia z 11 listopada 1918 r. czyli odzyskanie niepodległości przez Polskę.
Przygotowane wiersze, pieśni patriotyczne czy tańce wzruszyły każdego odbiorcę. Dowodem były ciepłe słowa płynące z ust Dyrekcji, Rodziców i zaproszonych gości.
Serdecznie dziękujemy !!!
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!