Rusz się z klasą 3A!!!
Za nami kolejny moduł w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zdrowe życie i pierwsza pomoc”. Po spotkaniu z dietetykiem przyszedł czas na ruch. Jak wiadomo jest on również ważnym elementem w życiu każdego człowieka.
Nie trzeba przekonywać do tego dzieci, które jak wiadomo uwielbiają w szkole każdą formę aktywności fizycznej. Wspólna rozgrzewka czy zabawy zespołowe to najlepsza zabawa dla każdego w każdym wieku i na każdym etapie edukacyjnym.
Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń.
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!