Mistrzostwa Zgierza w Piłce Ręcznej
W ostatni czwartek męska reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów klas szóstych rywalizowała w hali MOSIR Zgierz w Mistrzostwach Zgierza w piłce ręcznej Igrzysk Dzieci. Pomimo ogromnego zaangażowania i wielkich chęci zajęliśmy dopiero piąte miejsce. Mamy nadzieję, że zebrane doświadczenie i nauka zaowocuje sukcesami w kolejnych edycjach rozgrywek.
opiekun - Piotr Osiczak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!