Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Wiem, umiem, potrafię

Ocena 0/5
Uczniowe naszej szkoły podczas wręczania nagród.
Uczniowe naszej szkoły podczas wręczania nagród.

 

21 maja w SP10 w Zgierzu dobyła się Olimpiada Wiedzy Pierwszoklasistów ,,Wiem, umiem, potrafię" pod patronatem prezydenta Miasta Zgierza. Naszą szkołę reprezentowała drużyna pierwszaków w składzie: Marcelinka Zienterska klasa 1b, Leon Izydorczyk klasa 1a, Ignacy Kozieł klasa 1a.
Nasi uczniowie dumnie reprezentowali naszą szkołę i zostali wyróżnieni dyplomem i nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy!

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności