Wiem, umiem, potrafię
21 maja w SP10 w Zgierzu dobyła się Olimpiada Wiedzy Pierwszoklasistów ,,Wiem, umiem, potrafię" pod patronatem prezydenta Miasta Zgierza. Naszą szkołę reprezentowała drużyna pierwszaków w składzie: Marcelinka Zienterska klasa 1b, Leon Izydorczyk klasa 1a, Ignacy Kozieł klasa 1a.
Nasi uczniowie dumnie reprezentowali naszą szkołę i zostali wyróżnieni dyplomem i nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy!
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!