Wycieczka do Pasieki Edukacyjnej
Klasa 1a zwiedzała Pasiekę w Gajówce. Podczas wycieczki dzieci przebrane w kombinezony pszczelarskie spacerowały z p. pszczelarzem ścieżką edukacyjną. Podczas zwiedzania pasieki uczniowie mieli możliwość obserwacji pszczół w ich naturalnym środowisku. Klasa 1a uczestniczyła też w warsztatach wyrobu świec z wosku pszczelego. Było też coś smacznego dla podniebienia: degustacja miodów i ognisko z kiełbaskami.
Oczywiście nie zabrakło czasu na zabawy na placu zabaw. Kulminacyjnym momentem było wręczenie dzieciom ich wyrobów z wosku pszczelego. Wyjazd uznajemy za bardzo udany!
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!