Wycieczka do Sadów Klemensa
Nasi uczniowie z klas 2A, 2B, 2C spędzili fantastyczny dzień w Sadach Klemensa! Było dużo ruchu, świetnej zabawy oraz wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu. Dzieci z radością korzystały z atrakcji i wróciły pełne uśmiechu oraz niezapomnianych wspomnień.

Po więcej zdjęć zapraszamy na FB szkoły.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!