Topniejący lodowiec

W związku z udziałem w Projekcie "Odkrywamy nasze supermoce" powstało koło chemiczno-ekologiczne. Młodzież chętnie zaangażowała się w akcje związaną z topnieniem lodowców. Powstała makieta mająca uświadomić jakie mogą być konsekwencje dla nas ludzi jeżeli czegoś w tym kierunku nie zrobimy.
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!