Konkurs ortograficzny
25.05. odbył się międzyszkolny konkurs ortograficzny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 11. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Kornelia Kubiak - kl.3A, Antonina Lewandowska - kl.3A, Lena Rubaszewska - kl. 2A, Alan Strzechowski - kl. 2A, Maja Gajda - kl. 2B. Ogromne brawa i wielkie gratulacje dla uczestników.
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!