Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Piknik Szkolny 2026

Ocena 0/5
Dyrekcja szkoły wita gości przybyłych na piknik szkolny
Dyrekcja szkoły wita gości przybyłych na piknik szkolny

 

30 maja 2026 roku w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Piknik Szkolny. Choć pogoda nie była dla nas łaskawa i wszystkie zaplanowane atrakcje trzeba było przenieść do budynku szkoły, nie przeszkodziło to we wspólnej zabawie i stworzeniu wyjątkowej atmosfery.

Podczas pikniku swoje talenty zaprezentowali uczniowie klas 1–3, którzy przygotowali piękne występy artystyczne. Na uczestników czekały także loterie fantowe, zabawy klasowe, malowanie buzi, plecenie warkoczyków oraz wiele innych atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy straży pożarnej oraz przejażdżki motorami.

Nie zabrakło bogatej oferty gastronomicznej. Goście mogli skosztować m.in. naleśników, galaretek, koktajli, owocowych szaszłyków, lemoniady, kawy, herbaty, domowych ciast, kiełbasek z grilla oraz tradycyjnej grochówki.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Rodziców, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowali stanowiska z atrakcjami i poczęstunkiem. Dzięki Państwa pomocy, pracy i życzliwości piknik był prawdziwym świętem naszej szkolnej społeczności.

Dziękujemy również za obecność Prezydenta Miasta Zgierza, p. Przemysława Staniszewskiego, oraz zastępcy naczelnika Wydziału Edukacji, p. Małgorzaty Bujalskiej, którzy swoją obecnością uświetnili to wydarzenie.

Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, uśmiech i wspaniałą atmosferę !

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności