3 - dniowa wycieczka klasy 8a na Pomorze
Klasa 8a wraz z nauczycielami - Aleksandrą Gębicką i Cezarym Stańczykiem - ruszyła na podbój Chłapowa i okolic ! Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Cetniewie, w słynnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich, gdzie trenują sportowcy i olimpijczycy. To była wycieczka pełna śmiechu, przygód i niezapomnianych widoków. Pogoda dopisała, humory jeszcze bardziej, a energia naszej ekipy mogłaby zasilić całe wybrzeże!
Pierwszym ważnym punktem była latarnia morska na Rozewiu, gdzie mogliśmy poczuć prawdziwy morski klimat i podziwiać piękne widoki. Nie zabrakło też spacerów nad morzem, wspólnych zdjęć i oczywiście obowiązkowych gofrów i lodów. Ogromne emocje wzbudziła wyprawa na Hel i karmienie fok. Te sympatyczne zwierzaki skradły wszystkim serca! Było dużo śmiechu, zachwytów i filmików nagrywanych "na pamiątkę". W Gdyni czekały na nas kolejne atrakcje. Odwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie, pełne niezwykłych ryb i morskich stworzeń, a także muzeum w Gdyni, które okazało się ciekawsze, niż wielu się spodziewało. Następnie zwiedziliśmy legendarny okręt ORP Błyskawica, gdzie mogliśmy choć na chwilę poczuć się jak prawdziwi marynarze. To była naprawdę super wycieczka - pełna integracji, dobrej zabawy i wspomnień, które zostaną z nami długo. Klasa 8a pokazała, że potrafi świetnie się bawić i razem tworzyć fantastyczną ekipę!
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!