Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Konkurs ortograficzny

Ocena 0/5
Uczniowie w trakcie pisania tekstu w konkursie ortograficznym
Uczniowie w trakcie pisania tekstu w konkursie ortograficznym

 

25.05. odbył się międzyszkolny konkurs ortograficzny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 11. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Kornelia Kubiak - kl.3A, Antonina Lewandowska - kl.3A, Lena Rubaszewska - kl. 2A, Alan Strzechowski - kl. 2A, Maja Gajda - kl. 2B. Ogromne brawa i wielkie gratulacje dla uczestników.

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności