Mistrzostwa Zgierza w piłce nożnej
W dniach 19 - 20 maja pod balonem Zgierskiego MOSiR odbyły się Mistrzostwa Zgierza Szkół Podstawowych w piłce nożnej w kategoriach dziewcząt i chłopców klas 4-6 oraz 7-8. W czwartek nasze uczennice zdobyły trzecie miejsce. Natomiast chłopcy zostali wicemistrzami Zgierza. W piątek rywalizowali młodsi uczniowie, którzy zdobyli czwarte miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!