Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Wystawa w kościele

Ocena 0/5
Wystawa prac plastycznych uczniów naszej szkoły o świętym Carlo Acutisie w Kościele świętego Jana Chrzciciela
Wystawa prac plastycznych uczniów naszej szkoły o świętym Carlo Acutisie w Kościele świętego Jana Chrzciciela

 

 

Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne prace plastyczne o świętym Carlo Acutisie. Święty Carlo pokazuje młodym ludziom, że świętość jest możliwa w codziennym życiu – w szkole, wśród pasji i zainteresowań, także tych związanych z nowoczesnymi technologiami. W centrum jego życia znajdowała się Eucharystia, którą nazywał swoją „autostradą do Nieba”. To właśnie ona prowadziła go do przyjaźni z Bogiem i inspirowała do czynienia dobra.


Powstanie tej wystawy miało na celu zachęcić zarówno młodych, jak i dorosłych do refleksji nad własnym życiem oraz do odkrywania piękna codziennej drogi do świętości, której ostatecznym celem jest Niebo. Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony księdza proboszcza, rodziców oraz parafian. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za swoją pracę. Dziękujemy i gratulujemy.

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności