Wystawa w kościele
Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne prace plastyczne o świętym Carlo Acutisie. Święty Carlo pokazuje młodym ludziom, że świętość jest możliwa w codziennym życiu – w szkole, wśród pasji i zainteresowań, także tych związanych z nowoczesnymi technologiami. W centrum jego życia znajdowała się Eucharystia, którą nazywał swoją „autostradą do Nieba”. To właśnie ona prowadziła go do przyjaźni z Bogiem i inspirowała do czynienia dobra.
Powstanie tej wystawy miało na celu zachęcić zarówno młodych, jak i dorosłych do refleksji nad własnym życiem oraz do odkrywania piękna codziennej drogi do świętości, której ostatecznym celem jest Niebo. Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony księdza proboszcza, rodziców oraz parafian. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za swoją pracę. Dziękujemy i gratulujemy.
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!