Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Wycieczka do Sadów Klemensa

Ocena 0/5

Nasi uczniowie z klas 2A, 2B, 2C spędzili fantastyczny dzień w Sadach Klemensa! Było dużo ruchu, świetnej zabawy oraz wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu. Dzieci z radością korzystały z atrakcji i wróciły pełne uśmiechu oraz niezapomnianych wspomnień.

Dzieci bawiące się na dmuchańcach

Po więcej zdjęć zapraszamy na FB szkoły.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności