Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Omówienie lektury w klasie 2A

Ocena 0/5

W ostatnim czasie klasa 2A czytała i omawiała lekturę „Afryka Kazika” Łukasza Wierzbickiego. Na kilka dni przenieśliśmy się w niesamowitą podróż po Afryce. Rozmawialiśmy o przygodach bohatera książki Kazimierza Nowaka, który przemierzył kontynent afrykański na rowerze. Książka ta, oparta na prawdziwych wydarzeniach, przenosi czytelnika w świat pełen egzotyki, dzikiej przyrody, niebezpieczeństw i niesamowitych spotkań z miejscowymi mieszkańcami.
Uczniowie próbowali swoich sił w dziennikarstwie przygotowując i przeprowadzając wywiad z Kazikiem. Jako redaktorzy i podróżnicy doskonale sobie poradzili.

Uczniowie klasy 2a podczas przeprowadzania wywiadu z Kazikiem

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności