Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Gier Planszowych”
W dniu 21.04.2026r. w Naszej Szkole odbył się międzyszkolny konkurs „Mistrz Gier Planszowych”, skierowany do uczniów klas 2–4 szkół podstawowych ze Zgierza.
W wydarzeniu wzięli udział młodzi miłośnicy gier planszowych, którzy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności logicznego myślenia, strategii oraz zdrowej rywalizacji. Uczniowie zmierzyli się w kilku różnorodnych grach planszowych, wymagających zarówno sprytu, jak i cierpliwości.
Atmosfera konkursu była pełna emocji, radości i zaangażowania. Uczestnicy wykazali się nie tylko świetnymi umiejętnościami, ale również postawą fair play i wzajemnym szacunkiem.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom konkursu! Dziękujemy również nauczycielom i opiekunom za przygotowanie uczniów.
Serdecznie podziękowania dla Rady Rodziców SP3 oraz Rady Osiedla Rudunki za wsparcie w organizacji wydarzenia. Życzymy dalszych sukcesów przy planszy!
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!