Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

MOTODROM 2b

Ocena 0/5

 

18 czerwca uczniowie kl 2b z wychowawcą p. Agnieszką Kosmalską i z p. Joanną Wujcik odbyli bardzo ciekawą wycieczkę. Klasa otrzymała zaproszenie od p. Małgorzaty Turały (prywatnie babci Mateusza) na łódzki MOTODROM przy ulicy Parkowej 1. Uczniowie wzięli udział w lekcji dotyczącej prawidłowego poruszania się na drogach, powtórzyli również wiadomości na temat bezpieczeństwa na drodze. Po ciekawej lekcji nadszedł czas na praktyczne zajęcia. Na dzieci czekały rowery i hulajnogi oraz przygotowane trasy, które były sprawdzianem umiejętności bezpiecznego poruszania się ww. pojazdami.

 

Ogromnie dziękujemy p. Małgorzacie za zaproszenie i przeprowadzenie bardzo ciekawych i ważnych dla naszego bezpieczeństwa zajęć. Wycieczka ta była ciekawa z jeszcze jednego powodu: uczniowie pojechali na nią pociągiem. Dla niektórych była to pierwsza podróż tym środkiem transportu.

Agnieszka Kosmalska

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności