Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Mistrzostwa Zgierza w koszykówce 3x3

Ocena 0/5

W miniony czwartek - 16 kwietnia nasi uczniowie rywalizowali w Mistrzostwach Zgierza Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3. Reprezentacja chłopców w składzie Antoni Wajgner, Damian Dudkiewicz, Patryk Wasiela oraz Szymon Sobiński wywalczyła trzecie miejsce. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały Nell Szpruch, Aleksandra Juszczak oraz Małgorzata Lewińska. Dziewczęta zajęły piąte miejsce.

Naszym podopiecznym serdecznie gratulujemy postawy i zaangażowania oraz życzymy sukcesów w tej pięknej odmianie koszykówki.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności