Mistrzostwa Zgierza w koszykówce 3x3
W miniony czwartek - 16 kwietnia nasi uczniowie rywalizowali w Mistrzostwach Zgierza Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3. Reprezentacja chłopców w składzie Antoni Wajgner, Damian Dudkiewicz, Patryk Wasiela oraz Szymon Sobiński wywalczyła trzecie miejsce. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały Nell Szpruch, Aleksandra Juszczak oraz Małgorzata Lewińska. Dziewczęta zajęły piąte miejsce.
Naszym podopiecznym serdecznie gratulujemy postawy i zaangażowania oraz życzymy sukcesów w tej pięknej odmianie koszykówki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!