Bezpiecznie nad wodą !
W dniu 10 czerwca 2026 uczniowie klas trzecich uczestniczyli w prelekcji poświęconej bezpieczeństwu dzieci nad wodą. Podczas spotkania dzieci poznały zasady bezpiecznego wypoczynku nad jeziorami, rzekami i morzem oraz dowiedziały się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia. Prelekcja była cenną lekcją, która przypomniała uczniom, jak ważna jest rozwaga i odpowiedzialne zachowanie podczas letniego wypoczynku.
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!