Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Bezpiecznie nad wodą !

Ocena 0/5
Uczniowie podczas prelekcji o bezpieczeństwie nad wodą
Uczniowie podczas prelekcji o bezpieczeństwie nad wodą

 

W dniu 10 czerwca 2026 uczniowie klas trzecich uczestniczyli w prelekcji poświęconej bezpieczeństwu dzieci nad wodą. Podczas spotkania dzieci poznały zasady bezpiecznego wypoczynku nad jeziorami, rzekami i morzem oraz dowiedziały się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia. Prelekcja była cenną lekcją, która przypomniała uczniom, jak ważna jest rozwaga i odpowiedzialne zachowanie podczas letniego wypoczynku.

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności