Logo Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Konkurs „Mój pupil na wesoło”

Ocena 0/5
Uczestnicy konkursu z dyplomami
Uczestnicy konkursu z dyplomami

 

Z radością informujemy, że konkurs fotograficzny „Mój pupil na wesoło” dobiegł końca. Otrzymaliśmy wiele pięknych, kreatywnych i pełnych humoru zdjęć, które wywołały uśmiech na twarzach wszystkich oglądających.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej, która znajduje się na drugim piętrze. Prezentowane prace pokazują niezwykłe chwile uchwycone z udziałem naszych czworonożnych (i nie tylko!) przyjaciół. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom – Wasze zdjęcia były wyjątkowe i w pełni zasłużyły na wyróżnienie!

 

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział, zaangażowanie i podzielenie się swoimi wspaniałymi fotografiami. To dzięki Wam konkurs miał tak wyjątkowy charakter.

 

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności