Konkurs „Mój pupil na wesoło”
Z radością informujemy, że konkurs fotograficzny „Mój pupil na wesoło” dobiegł końca. Otrzymaliśmy wiele pięknych, kreatywnych i pełnych humoru zdjęć, które wywołały uśmiech na twarzach wszystkich oglądających.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej, która znajduje się na drugim piętrze. Prezentowane prace pokazują niezwykłe chwile uchwycone z udziałem naszych czworonożnych (i nie tylko!) przyjaciół. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom – Wasze zdjęcia były wyjątkowe i w pełni zasłużyły na wyróżnienie!
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział, zaangażowanie i podzielenie się swoimi wspaniałymi fotografiami. To dzięki Wam konkurs miał tak wyjątkowy charakter.
Więcej zdjęć na Facebooku szkoły !

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!